ATLAS BOYA TEKSTİL SAN.TİC.A.Ş.

Atlas Boya Tekstil, Atlas Tekstil Denizli, Atlas Tekstil

ATLAS BOYA TEKSTİL BOYAMA, ATLAS BOYA TEKSTİL ROTASYON BASKI, ATLAS BOYA TEKSTİL DİGİTAL BASKI, ATLAS BOYA TEKSTİL APRE

  • tr
  • en

Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

Atlas Boya Tekstil San. Tic. A.Ş. 1969 yılında Denizli'de ilk olarak çile iplik boyama atölyesi sektöründe faaliyetine başlamış bir aile şirketidir. Boyama sektöründe  yarım asrı geçen tecrübeye sahip olan şirketimiz kurucu ortakları 1980 li yılların ikinci yarısından itibaren daha çok yurt dışı piyasalara hizmet verilmeye başlayıp havlu-bornoz top boyama işletmede ağırlık kazanmıştır.

Tüm çalışanlarımızın fikirlerini dinliyor onlara saygıyla yaklaşıyor, sürdürülebilir kurumsallığımızı büyük bir aile olarak görüyoruz. İş sağlığı ve iş güvenliği konularındaki hassasiyetimiz ile daima takım ruhu öncelikli mutlu çalışan bir aileye sahip olmanın gururunu yaşıyoruz.

Atlas Boya Teskstil; kurulduğu günden itibaren prensip olarak kaliteyi ve müşteri memnuniyetini göz önünde tutması ve müşterilerinin isteklerine zamanında ve en iyi şekilde cevap vermesi ile sektörünün öncü kurumlarından biri olmuştur. Dünya standatlarında üretim ve kalite hassassiyetine verdiğimiz önemin yanısıra daima teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Üretimin en önemli öğelerinden Ar-Ge çalışmalarımız ışığında hizmetlerimiz ve standartlarımızı yüksek verimli hale getirmekteyiz.

Şirketin üretim tesisleri 17000 m² si kapalı 10500 m² si açık olmak üzere toplam  27500 m² dir. Boyama, Rotasyon Baskı, Dijital Baskı ve Apre bölümlerinden oluşan üretim hattında 185 Deneyimli çalışanıyla faaliyetlerine devam eden Atlas Boya Tekstil yıllık 11100 ton üretim gücü kapasitesine sahiptir.

ATLAS BOYA TEKSTİL SAN.TİC.A.Ş.

53

YILLIK TECRÜBE

27500

m² ÜRETİM ALANI

12

ÜLKEYE İHRACAT

11100

TON / YIL ÜRETİM GÜCÜ

185

DENEYİMLİ PERSONEL