HAKKIMIZDA

1966 YILINDA DENİZLİ DE ÇİLE İPLİK BOYAMA ATÖLYESİ OLARAK KURULMUŞTUR.

BU YILLARDA MAKİNEDEN ÇOK İNSAN GÜCÜYLE KÜÇÜK KAZANLARDA EL DE BOYAMA YAPILMAKTAYDI.

1970 Lİ YILLARDA MAKİNELEŞEMEYE AĞIRLIK VERİLMİŞTİR.

1980 Lİ YILLARIN İKİNCİ YARISINDAN İTİBAREN DAHA ÇOK YURT DIŞI PİYASALARA HİZMET VERİLMEYE BAŞLAYIP HAVLU-BORNOZ TOP BOYAMA İŞLETMEDE AĞIRLIK KAZANMIŞTIR.

ŞEHİR İÇİNDE KALAN İŞLETME 1987 YILINDA DENİZLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDEKİ YENİ YERİNE TAŞINMIŞTIR.

2003 YILINDAN İTİBAREN TEKNOLOJİK YATIRIMLARA HIZ VERİLMİŞ OLUP YENİ MAKİNE YATIRIMLARININ YANINDA ÖRGÜ BOYAMA VE BASKI HATTI KURULMUŞTUR.

HALEN DENİZLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE FALİYET GÖSTEREN FİRMA TOPLAM 15.000 M2 ARAZİ İÇİNDE 10.000 M2 KAPALI ALANI MEVCUT OLUP BÜNYESİNDE 150 KİŞİ İSTİHDAM ETMEKTEDİR.

Yeni Hakıımızda

Atlas Boya Tekstil San. Tic. A.Ş bir aile şirketidir. 1966 yılında Denizli de çile iplik boyama atölyesi olarak sektöründe faaliyetine başlamıştır. Boyama sektöründe 51 yıllık tecrübesi olan şirketimiz kurucu ortakları 1980 li yılların ikinci yarısından itibaren daha çok yurt dışı piyasalara hizmet verilmeye başlayıp havlu-bornoz top boyama işletmede ağırlık kazanmıştır. Firmamız kurulduğu günden itibaren prensip olarak kaliteyi ve müşteri memnuniyetini göz önünde tutması ve müşterilerinin isteklerine zamanında ve en iyi şekilde cevap vermesi ile sektörünün öncü kurumlarından biri olmuştur.

Denizli 2.Organize Sanayi Bölgesi, …….. m2 arsa üzerinde inşa edilmiş toplam ……. m2 kapalı alana sahip olan tesislerimizde en son teknoloji ile insan sağlığına ve çevreye hiçbir zararı olmayan en kaliteli boyar madde ile Pamuk- Polyester - Poliamid - Viskon - Modal- Bamboo - İnterlok - Ribana - Polar - Süprem - Pike – Welsoft boyanmakta ve 2.500 Mt / gün Digital Reaktif Baskı yapılmaktadır. Atlas Boya Tekstil iç piyasanın yanı sıra ihracata yönelmesiyle kapasitesini artırmak, farklı tarz ve düşüncelere sahip yurt içi ve yurt dışı müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacı ile kurmuştur.

 

© 2017 Atlas Boya Tekstil Tüm Hakları Saklıdır.